Як тільки Ваш відгук пройде модерацію, ми розмістимо його на сторінці товару
Лак паркетний поліуретан-акриловий Acrylic parquet varnish шовковисто-матовий Максіма 0,75л
Наявність
🚚 Доставка
Вартість від 150 грн.
Вартість от 70 грн.
Вартість від 35 грн.
Оплата
Схожі за ціною
Характеристики Лак паркетний поліуретан-акриловий Acrylic parquet varnish шовковисто-матовий Максіма 0,75л
Основні характеристики
пульверизатор
валик
для деревини
для деревини
паркетний
для підлоги
Інформація Лак паркетний поліуретан-акриловий Acrylic parquet varnish шовковисто-матовий Максіма 0,75л
Особливості
Має високу зносостійкість покриття. Стійкий до дії побутових миючих засобів. Дуже висока кінцева міцність, еластичність та довговічність покриття. Підкреслює структуру деревини, зберігаючи її природний вигляд. Швидко висихає.
Сфера застосування
Паркетний поліуретан-акриловий лак, який розбавляється водою, призначений для декоративно-захисного покриття паркетної та дерев’яної підлоги із інтенсивним експлуатаційним навантаженням. Також використовується для лакування сходів, меблів, вікон, дверей та інших дерев’яних поверхонь всередині приміщень.
Ступінь блиску
Колір
Інструкція із застосування
Запорукою отримання бажаного результату лакування – є дотримання рекомендацій щодо застосування лакофарбового матеріалу та підготовки поверхні.
1. Попередня підготовка
Поверхня має бути сухою, ретельно очищеною до міцної основи від пилу, бруду, цвілі, корозії, засобів для полірування, масляних або інших забруднень та лакофарбових покриттів, які відшаровуються. Застосовують механічний (скребок, щітка), термічний (фен гарячого повітря, інфрачервоне випромінювання) або хімічний (засоби видалення фарби) спосіб. Слід уникати застосування методів очищення, які можуть пошкодити основу.
Для надання привабливого вигляду, підкреслення малюнку шарів деревини, поліпшення властивостей нанесення, продовження терміну експлуатації фінішного лакофарбового матеріалу рекомендовано відшліфувати деревину вздовж волокон. Пил після шліфування видалити.
У разі утворення смоли на поверхні дерева її слід механічно видалити (шпателем або скребком).
Після цього місця де була смола, жирові плями, залишки засобів для очистки додатково можна протерти водою з відповідним миючим засобом.
У разі зараження деревини синявою, пліснявою або грибком заражені ділянки слід обов’язково видалити: спочатку механічними засобами, а потім деревину обробити антисептиком для дерев’яних поверхонь ТМ Farbex.
Утворені нерівності, а також наявні дефекти поверхні (отвори, щілини та сколи) вирівняти шпаклівкою ТМ Farbex. Зашпакльовану поверхню відшліфувати та знепилити.
Вологість деревини перед фарбуванням повинна бути не більше 20%.
Кращий декоративний вигляд досягається при оздоблені повністю очищеної поверхні від старих покриттів
Перед застосуванням сторонніх матеріалів (ґрунтовка, клей, антисептик та т. п.) рекомендовано перевірити сумісність на невеликій ділянці поверхні керуючись технічними рекомендаціями чи консультацією спеціалістів.
2. Ґрунтування
Для забезпечення максимальної експлуатаційної стійкості покриття, для ґрунтування нових або повністю очищених дерев’яних поверхонь слід застосовувати деревозахисну акрилову ґрунтовку ТМ Maxima.
УВАГА! Ґрунтовка піднімає ворс деревини, тому необхідно поверхню відшліфувати, а потім наносити лак.
3. Нанесення фінішного покриття
Перед нанесенням лаку переконатися, що попередні шари матеріалів достатньо просохли. Перед застосуванням лак ретельно перемішати до однорідного стану. За необхідності лак профільтрувати, розбавити водою до робочої в'язкості (надмірне розрідження призводить до погіршення властивостей матеріалу).
Наносити лак в 2 – 3 шари з проміжним шліфуванням.
Наступний шар наносити не раніше, ніж через 4 години. Остаточне затвердіння і отримання покриттям своїх властивостей відбувається через 14 днів.
При лакувані поверхонь фінішним шаром рекомендується використовувати продукцію однієї партії. У разі використання продукції різних партій - необхідно проводити їх змішування.
Роботи проводити за температури повітря та робочої поверхні від +10 ºС до +30 ºС та відносній вологості повітря не більше 80 % (температура поверхні повинна бути не менше ніж на 3 градуси вище точки роси). Під час нанесення та висихання лаку необхідно забезпечити відповідну вентиляцію.
Слід пам’ятати! Дерев’яні поверхні це пористі матеріали, тому витрата лаку та кількість шарів може збільшитись.
Рекомендовано лакувати безперервним шаром уздовж деревних волокон, або «від краю до краю (від кута до кута)» або у межах декоративних елементів безперервно.
Ретельна обробка торців деревини помітно підвищує її експлуатаційну стійкість.
При роботі на великих площах та/або протягом тривалого часу, лак необхідно періодично перемішувати. Не рекомендується довго тримати тару з відкритою продукцією.
Інструмент повинен бути рекомендований для водно-дисперсійних матеріалів.
При роботі з валиком рекомендовано використовувати кюветку для рівномірного змочування матеріалом. Увага! Для утворення більш гладкого покриття рекомендовано обирати валики з меншим ворсом.
Для отримання якісного покриття слід володіти навичками фарбування, особливо при використанні професійного інструменту.
Сумісність з іншими покриттями
Залежно від умов експлуатації лак може використовуватися з різними ґрунтовками, емалями та фінішними покриттями. Приклади сумісності наведені нижче. Для отримання більш детальних рекомендацій зверніться до спеціалістів компанії ПОЛІСАН.
Попередній шар – алкідні матеріали на основі розчинників та акрилові водно-дисперсійні матеріали.
Наступний шар – акрилові водно-дисперсійні матеріали.
Сумісність матеріалів рекомендовано тестувати на невеликій ділянці поверхні.
4. Очищення інструменту
Після закінчення робіт інструмент ретельно вимити водою.
Моя оцінка:
* Усі відгуки проходять перевірку модераторами, тому ваш відгук з'явиться на сайті не відразу